خرید نهال گردو چگونه سرمایه گذاری مطمئنی محسوب می شود؟

5/اردیبهشت/1397 وبلاگ
بدون دیدگاه

خرید نهال گردو چگونه سرمایه گذاری مطمئنی محسوب می شود؟ از آن جایی که خرید نهال گردو؛ به یک سرمایه گذاری میان مدت تبدیل شده است در نتیجه سعی داریم که مزایای پرورش انواع نهال گردو، در حجم زیاد را برای شما کشاورزان و خریداران محترم شرح دهیم، چرا که سود حاصل از فروش گردو، سالانه به عددی بیش از 900 تا 1 میلیارد تومان می تواند برسد!

سود بالای گردوها برای استفاده های آن در صنایعی مانند کیک پزی و شیرینی فروشی ها، بسیار پر کاربرد و محبوب می باشد که با توجه به این ویژگی ها ، بسیاری از ما ترجیه می دهیم که گردوها را در وعده های غذایی استفاده کنیم. با خرید نهال گردو ، پول یک کیلو گردو را می دهید اما صدها کیلو گردو برداشت میکنید !

پس با خرید نهال گردو، هم در عرصه ی باغداری و کشاورزی و هم در زندگی روزمره برای همه ی علاقه مندان خود سودآوری مناسبی را به همراه خواهد داشت.

شما می توانید خرید نهال؛ خود را با خیالی آسوده از نهالستان گلرنگ نوین انجام دهید. تولید و عرضه ی تمامی ارقام نهال همراه با ضمانت بازگشت کالا بوده و با مجوز سازمان جهاد کشاورزی می باشد، همچنین ارسال نهال به تمامی نقاط کشور ظرف 48 ساعت صورت می پذیرد.

صرفه ی اقتصادی خرید نهال گردو:

اگر هزینه های رسیدگی به نهال گردو؛ را در مقایسه با سود خالص آن در زمان فروش محصولات مقایسه کنید به این نتیجه می رسید که هزینه ی ناچیزی را صرف کاشت و احداث باغ نهال گردو؛ کرده اید و سود قابل توجهی را به دست آورده اید.

برای فروش گردو دنبال فصل خاصی نباشید:

با خریداری نهال گردو؛ این فرصت را دارید که در تمام ایام سال مشتری های خود را داشته باشید زیرا با بررسی بازارِ تمام استان ها، در می یابید که گردو در تمام فصول سال خریداران زیادی دارد و نکته ی جالبی که برای قیمت نهال گردو، وجود دارد این است که هر سال افزایش می یابد اما این افزایش قیمت مانع فروش آن نشده و همچنان مغز گردوی آن در صدر فروش خشکبارها می باشد. این موضوع باعث شده تا سود بالایی را شامل حال شما کند پس به آن توجه خاصی داشته باشید.

سود 2 طرفه ی باغداران با خرید نهال گردو:

زمانی که چندین نهال گردو؛ را خریداری می کنید و پرورش آن ها را شروع می کنید ممکن است در بعضی مواقع باتوجه به تورم داخلی، نگران فروش محصولات شوید اما این نکته را در نظر داشته باشید که گردو یکی از انواع محصولاتی است که نه تنها در داخل کشور خریداران زیادی دارد، بلکه اگر کیفیت گردوهای باغ شما استاندارد باشد، شروع به صادرات می توانید کنید و در سایر کشورها هم سود بسیار بیشتری را کسب خواهید کرد. فراموش نکنید برای شروع کار، ترس تنها عاملی است که جلوی پیشرفت شما را می گیرد و اجازه نمی دهد که میلیون ها تومان سود حاصل از فروش به حساب شما واریز شود.

با این نهال های گردو سود فروش خود را چند برابر کنید:

با توجه به انواع نهال گردو؛ شما در زمان خرید باید یک اصول استانداردی را رعایت کنید. در ابتدا شرایط جغرافیایی شهر و منطقه ی خود را به فروشنده اعلام کنید، تا بتوانید بهترین نهال گردو، را خریداری کنید.

برچسب ها

نهال گردوارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها